0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 34, 55, 89,144, 236

W LOGO MARKI patryk wojciechowski UMIEŚCILIŚMY ZNAK PHI. Phi to 21 litera  alfabetu greckiego. symbolizuje LICZBĘ złotego podziału. Starożytni Grecy uważali, że wśród możliwych podziałów odcinka na dwie części jest taki, w którym otrzymane części mają wyjątkowo harmonijne   i   piękne   proporcje.

Podstawą wszystkiego jest harmonia. Albo jej brak. Podstawą projektowania jest myśl. Choć brak idei jest też ideą. Marka Patryk Wojciechowski stworzona została w oparciu o ideę PHI. Ponieważ fascynuje nas świat, a PHI jest wszędzie. Jest w układzie koron drzew, płatków kwiatów, ciałach zwierząt, ludzkich twarzach, organach, w chmurze huraganu, w spirali galaktyki, w molekule DNA. Makro-Mikro. Kiedy projektujemy obserwujemy wszystko co nas otacza, inspiracją staje się codzienność. Jest częścią całości, a całość jest harmonią. Chcesz wiedzieć kto za tym stoi? Przeczytaj

Zainspirować może nas wszystko. Kreskówka z dzieciństwa, kolor gumy Orbit, lekcja matematyki, wykład z filozofii, wiatr na molo, rodzinny album albo zdjęcie blogerki z Nowego Jorku. Projektowanie to ciągłe odkrywanie,poszukiwanie, ale też sentymentalna podróż.

Nie od dziś wiadomo, że moda to nie tylko ubrania i dodatki. Z zasady przemija, jest w ciągłym ruchu, nie może stanąć w miejscu, ale może wrócić. To co w modzie jest niezmienne to emocje. Można ją kochać albo nienawidzić.(my kochamy) Najbardziej na świecie zależy nam na tym żeby robić ubrania wyjątkowe, w których można się zakochać, od pierwszego wejrzenia. Takie, w których będziesz czuć się świetnie, niekoniecznie podążając za wszechobecnymi trendami. Sprzedajemy ubrania, które są niezwykłe. Uszyte z zaprojektowanych przez nas tkanin, z autorskimi grafikami i ilustracjami. Jesteśmy artystami. Projektujemy ubrania, bo chcemy żeby świat był piękny. Na każdym kroku, przy każdej okazji. Wszędzie tam gdzie jesteś. Bo PHI jest wszędzie

PATRYK WOJCIECHOWSKI – KREATOR, PROJEKTANT MARKI

Patryk Wojciechowski to marka sygnowana nazwiskiem projektanta. Jest to młody, 23 letni projektant pochodzący z Gdyni, absolwent projektowania ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, finalista drugiej edycji Project Runway, laureat nagrody Rektora Akademii Sztuk Pięknych za najlepszą kolekcję dyplomową. Jego styl cechuje różnorodność i niepowtarzalność tkanin w połączeniu z minimalistycznymi formami. Główną rolę odgrywa łączenie faktur, motywów i koloru, który w przypadku projektów Patryka używany jest z ogromnym wyczuciem. Inspiracje czerpie z wielu dziedzin otaczającej go rzeczywistości, łącząc zjawiska pozornie sprzeczne. Inspirują go zarówno social media jak i chore, ludzkie komórki widziane w dużym powiększeniu. Zawsze stara się zbudować bardzo mocny i budzący emocje klimat swojej kolekcji. Marka powstała w 2015 roku z myślą zarówno o kobietach jak i mężczyznach, którzy w projektowaniu cenią indywidualny charakter i wyrazisty styl. Projekty marki charakteryzuje wyjątkowość autorskich konstrukcji i tkanin.